Данченко: «Середній клас разом з молоддю – це надія на цих парламентських виборах»

«Міф про боротьбу з олігархатом треба забути. Потрібно не з олігархами боротись, а будувати економіку, незалежну від олігархату. І це можна зробити тільки тоді, коли цієї осені в парламент прийде 150 абсолютно нових людей з середнього бізнесу», – переконаний депутат «Самопомочі» Олександр Данченко.

Він наголошує: «Середній клас – це люди, які своїми руками щось вміють робити і в них буде бажання змінити законодавчу базу. Коли Кабінет Міністрів буде не представниками олігархату, тоді економіку віддалять від олігархів, а олігархів – від економіки. Все інше – профанація. Ті люди, які представляють партії імені когось – це партії імені олігархів».

Проблема зараз – тотальна зневіра у владі. І це під силу подолати тільки середньому класу. Так є в усіх країнах. Середній клас, з одного боку, зацікавлений зростати і заробляти гроші своїм бізнесом. Він знає як це робити і без олігархів, і без підтримки держави.

«Середній клас разом з молоддю – це надія, що на цих парламентських виборах вони відіграють свою роль».

На закиди, що такого класу в Україні немає, Данченко відповідає:

«Для мене середній клас – це стабільний прошарок представників бізнесу, які в умовах неконтакту з владою змогли відкрити свою справу, змогли її розвинути до стабільності. Це той клас, на бізнес якого не впливають вибори, зміни президентів, навіть коливання валют.

Це стабільна кількість людей, яка є балансуючою базою всієї країни. Олігархів не повинно бути, повинні бути багаті люди, як наприклад, наші хлопці, які зараз займаються стартапами».

Але чи рвуться ці 150 нових людей до влади?  Данченко зі свого досвіду визнає, що не дуже.

«5 років тому, не буду приховувати, Садовий мене переконував йти в парламент. Зараз я намагаюся змусити своїх друзів-представників середнього бізнесу піти в парламент. Дуже гарно Садовий говорить бізнесменам: «Якби вас пересадити в Кабмін – Україна була б успішна, але якби владу пересадити у ваші бізнеси, то всі ваші бізнеси збанкрутували б».

Олександр Данченко звертається до представників середнього класу:
«Не потрібно когось вибирати, потрібно піти у цей парламент, пожертвувавши своєю роботою. Це не просто, по собі знаю. Я 5 років тому думав – прийду і все зміню. Але тут непросто це зробити. Через опір представників тих самих олігархів. Але це треба робити! Інакше все залишиться, як є».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини