Данченко: «При теперішніх тарифах на газ  на 40% можна знизити платіжки»

Депутат «Самопомочі» Олександр Данченко просить не спекулювати політиків на рахунках за комунальні послуги. Адже зменшити ціну за комірне реально навіть при чинних тарифах.

«Навіть при теперішніх тарифах, перше, що треба зробити – забезпечити чесний підрахунок використаного – чи води, чи газу, чи світла. Тут не в лічильниках справа. В усьому світі робиться зовсім по-інакшому. Встановлюють не лічильник, а маленький датчик, який раз на добу передає в центр обрахування скільки ти реально чого використав».

Данченко зауважив, що саме так діє система у Кореї, Польщі, Німеччині, США.

«При теперішніх тарифах на газ  на 40% можна знизити платіжки. Ідея в тому, щоб обрахувати, що ти конкретно використав, а не втрати на те, що до тебе йде. Українці зараз сплачують всі втрати ДТЕК, НКРЄ. А це величезна корупція і тотальний обман кінцевого споживача з боку усіх постачальників».

Ті, хто кажуть, що знизять тарифи – брешуть, переконує Данченко.

«Ми можемо знизити собівартість видобутку і доставки газу. А тарифи на це ставить НКРЕ КП і воно може поставити їх удесятеро вищими».

Рецепт від Данченка простий:  слід збільшити видобуток українського газу хоча б до того рівня, який був при Радянському Союзі, і максимально подавати саме український газ на потреби населення, правильно та чесно обраховувати спожите кожною людиною.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини