Данченко: «Маємо ухвалити закони для подолання цифрового розриву з Європою»

Під час погоджувальної ради народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко звернувся до керівництва парламенту з проханням поставити проекти законів про електронні комунікації та радіочастотний ресурс у прохідну частину голосувань.

Він зауважує: «Вони стоять на четвер дуже далеко. Хочу звернути увагу, що зараз Європа дуже високо оцінює наші реформи щодо цифровізації, 3G, 4G.

Але без ухвалення цих законів ми не зможемо подолати цифровий розрив». «Можливо, поставити на наступний сесійний тиждень у прохідну частину, бо це важливі рішення», – додає Олександр Данченко.

telegram
БУДЬТЕ В КУРСІ ГОЛОВНОГО, ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШ КАНАЛ: T.ME/SAMOPOMICH

object(WP_Term)#8065 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3613) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(3613) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини