Данченко: «Кабмін має опублікувати на сайті контракт з Коболєвим»

«Прозоре державне управління і публікація не тільки контракту Коболєва, а й контрактів керівників усіх державних підприємств на сайті Кабінету Міністрів та профільних міністерств. Це реальний крок до прозорості,  і тоді всі питання будуть зняті», – так коментує скандал з преміями голові НАК «Нафтогаз» депутат «Самопомочі» Олександр Данченко.
 
Нардеп наголошує, що історії з преміями – це системна проблема держави. «Всі виписують собі премії – хтось менше, хтось більше. У країні криза державного управління, яку за 5 років ми так і не подолали».
 
Також Данченко зауважує, що в самих умовах конкурсів на такі важливі посади мають бути прописані ті результати, яких має досягнути людина через рік-два-три. Як це робиться у бізнесі.
 
І ще один важливий нюанс:
 
«Вони прикриваються арбітражем, який вони виграли в «Газпрому», але хто виплачує премію за рішення суду? Премію виплачують, коли гроші надійшли на рахунок держави, але я щось про ці кошти не чув».
 
Нардеп погоджується, що у держави повинні бути премії, як у бізнесу, але тільки якщо це прозоро, за конкретні результати, які відчує на собі не хтось у держкомпанії, а громадяни.
 
«Опублікуйте на сайті Кабміну контракт з Коболєвим. І тоді не буде спекуляцій. Бо прем’єр 4 місяці виступає з тим, що Коболєва треба гнати, а потім  його призначають знову на ту ж  посаду. Це схоже на клуб маріонеток».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини