Данченко: «Депутати мусять проявляти не популізм, а підтримати цифровізацію України»

Верховна Рада проголосувала за єдиний державний реєстр ветеранів війни, але, на думку депутата «Самопомочі» Олександра Данченка, почати треба з базових законопроектів.

«Основою основ є елементи електронного урядування, а саме: створення нових реєстрів та взаємодія таких реєстрів. Потрібно спочатку впорядкувати електронні комунікації, радіочастотні ресурси і взагалі поняття реєстрів».

Данченко наголошує, що закон про публічні електронні реєстри є в блоку цифровізації, але його ніяк не можуть проголосувати, тому що в сесійній залі немає депутатів.

«Всі цифрові послуги, в тому числі, які повинні працювати на ветеранів,  – це доступ до інтернету абсолютно на всій території України. Тоді наші ветерани зможуть отримувати швидку інформаційну допомогу, все те, що їм потрібно. Але без законопроекту про радіочастотний ресурс, який сьогодні стоїть на порядку денному, та закону про електронні комунікації  неможливо розвивати нормально 4G зв’язок в Україні і надавати ці електронні послуги».

Слід ухвалити базові закони, на базі яких дуже легко буде розвивати всі електронні реєстри і електронні сервіси. Це законопроекти про електронні комунікації, радіочастотний ресурс та публічні електронні реєстри.

«Дуже багато хто говорить про цифровізацію, політики в передвиборчих кампаніях розповідають про цифрові сервіси, але ми не можемо зібратися і проголосувати три базові законопроекти. Прошу депутатів проявити не популізм, а підтримати цифровізацію України», – каже Данченко.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини