Cьогодні є 60 людей в парламенті, які не залежать від олігархів, — Сироїд

Для того, аби позбавити країну від олігархізації, потрібні спільні дії народу та влади, починаючи від зміни виборчого законодавства, завершуючи відповідальністю людей на виборах.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповіла заступник голови ВР України та народний депутат від “Самопомочі” Оксана Сироїд.

За її словами, в Україні існує олігархічний плюралізхм. Олігархи визначають правила гри у ВРУ, у виконавчій владі, у судовій системі. Тому для нормальних людей залишається дуже невеликий простір, де можна щось зробити, аби не зайти в інтереси одного з 7 олігархів.

“Тут простого рішення немає, і без людей ми не впораємось. Якщо люди далі будуть обирати на виборах олігархічні проекти, вибачте, в нас з вами більше простору не з’явиться. Тому люди повинні також думати, коли вони йдуть на вибори. Якщо вони голосують просто за гарного хлопця, а потім виявиться, що цей гарний хлопець співає під дудку олігархів, то простору в нас для маневру не збільшиться. А олігархічний консенсус збережеться, і вони будуть далі відстоювати свої інтереси”, – розповіла Сироїд.

Також вона зазначила, що на сьогодні є 60 людей в парламенті, які не залежать від олігархів.

Якщо їх буде хоча б 150, я вже не кажу про 226, то тоді це буде інша історія. І виборче законодавство має на це також величезний вплив. І ми робимо все можливе для того, аби цей виборчий закон змінити. І це також залежить від того, наскільки люди будуть підтримувати,
– додала заступник голови ВРУ.

Джерело

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини