Чи запровадять в Україні День сімейного лікаря?

 

19 травня відзначають Всесвітній день сімейного лікаря. Це свято  запровадила   у 2010 році Всесвітня рада сімейних лікарів WONCA, членом якої є й Українська асоціація сімейних лікарів.

«Третій рік поспіль ми звертаємося до Президента з проханням   встановити  на державному рівні це професійне свято в Україні, однак відповідне рішення досі не ухвалене», – наголошує  заступник  голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я  Ірина Сисоєнко.

 Указ Президента України «Про День сімейної медицини», впевнена  Ірина  Сисоєнко, дасть можливість повною мірою визнати важливість первинної ланки в системі надання медичної допомоги населенню України, сприятиме зростанню престижу роботи на первинній ланці. Це важливо і для пацієнтів, адже 80% потреби у медичній допомозі забезпечують саме лікарі загальної практики –  сімейної медицини. 

«До 19 травня залишилося небагато часу. Впевнена, що встановлення професійного свята на державному рівні було би найкращим подарунком для сімейних лікарів, роль яких у збереженні нашого здоров’я є неоціненною», – зазначила нардеп від “Самопомочі”.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини