Чи готовi регiони Украïни до початку медичноï реформи?

На таку тему провела сьогоднi засiдання Пiдкомiтету з контролю реалiзацiï медичноï реформи при Комiтетi з охорони здоров’я ВР.
Приïхали керiвники центрiв ПМСД, керiвники обласних департаментів та міських відділів охорони здоров‘я з різних областей України.

ВИСНОВОК:
Там де місцева влада не виконала свої повноваження і не реорганізувала центри ПМСД в неприбуткові комунальні підприємства – кошти від НСЗУ медичні заклади не одержать!

Чия це відповідальність???

Місцевої влади, мерів міст, депутатів, обласних адміністрацій, обласних рад!!!

Чи розуміє місцева влада свою відповідальність перед населенням, що якщо не реорганізували свій медичний заклад першого рівня в комунальне неприбуткове підприємство, якщо не закупили компьютер, інформаційну медичну систему, то громадяни на цій територіі просто будуть позбавлені додаткових коштів з держбюджету, оскільки Національна Служба Здоров’я не укладе договір!? В результаті, Лікарі, з якими уклали люди деклараціï просто не одержать додаткове фінансування за новою моделю, а залишаться на медсубвенціі і то якщо її вистачить!!!

Вважаю що, із-за недолугості і не розуміння місцевої влади, не мають страждали медики і розчаровувались пацієнти в медичній реформі, яка тільки готується до впровадження !!!

Тому уряд, Прем‘єр-міністр, керівники МОЗ, керівники НСЗУ мають негайно комунікувати з губернаторами, мерами міст і посилювати роботу місцевої влади!!!

Парламент прийняв важливі закони, люди в очікуванні якісних змін в медицині , тож влада не має право допустити розчарування і зволікати з виконанням законів!

На 20.06 на 13 годин призначила наступне засідання Підкомітету, яке проведемо разом з колегами Сергій Березенко Ярынич Константин , Оксаною Корчинською, Андрей Шипко за участю
Pavlo Kovtonyuk , керiвника НСЗУ пана Петренка, представникiв Держказначейства!

Я боролась за кожну норму нових медичних законів і буду боротись за якісну їх імплементацію!!!

Ірина Сисоєнко
object(WP_Term)#12936 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12937 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті