Чотири кроки до успішної України

Сучасна Україна переходить з російської євразійської цивілізації у європейську. Це не може бути легко, адже всі успішні держави будувалися важкими зусиллями не одного покоління громадян. Тому в країнах, де діє утверджений закон, кожен розуміє: треба почати з себе та обов’язково вимагати якісної роботи від найнятих менеджерів – президента, народних депутатів, урядовців. Це як в родині. Якщо ви хочете, щоб все було добре з чоловіком чи жінкою, треба у це вкладатися.

Крок 1. Ніхто не стоїть над законом

Треба зробити правила для доброчесної держави, аби ніхто з посадовців не міг безкарно збагачуватися, не було заробляння на владі. Щоб створити в Україні правосуддя, в тому числі, для президента, перш за все маємо створити антикорупційний суд.

У нинішніх корумпованих судах важливі розслідування Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури гинуть. Політики тим часом стоять над законом. Петро Порошенко взагалі ненавидить людей, які хочуть, щоб він діяв за законом. У нього є тільки дві пропозиції – ти або раб, або ворог.

Втім, я впевнений, що це дорога в нікуди. Українців у рабство не повернути. Ми пропонуємо, аби суддів до антикорупційного суду Україні допомогли підбирати Європейський Союз та Сполучені Штати. Тоді розслідування, які вже почали Антикорупційне бюро та Антикорупційна прокуратура, завершаться вироками. Як тільки один топ-корупціонер сяде до в’язниці, то почне здавати всіх інших. Найпростіший приклад – Олександр Онищенко вже свідчить в Іспанії, як Петро Порошенко давав йому вказівки підкуповувати депутатів.

Крок 2. Професійна оборона незалежності

Укріплення української незалежності та її захист – це завдання номер один. Доброчесна держава, де топ-корупціонери отримують справедливі покарання, автоматично стане сильнішою на фронті, адже не корупція, а професіоналізм та результати у бойових діях визначатимуть, кого призначатимуть у керівництво Збройних сил.

Днями було опубліковане розслідування про те, як президент разом зі своїм партнером постачають для Збройних сил «швидкі», які ламаються. Неясно — вони виходять з ладу, бо погані, чи тому, що туди заливають «ліве» пальне. Чергова історія, як топ-корупція б’є по нашій обороні. А на кону – життя, виграні або програні бої. Це стосується всіх нас!

Крок 3. Кисень для бізнесу

Потрібно зробити величезне визволення бізнесу. Чим більше у підприємців буде свободи, тим швидше розквітне економіка. Ми всі від цього станемо багатшими та будемо з більшою впевненістю дивитися у завтрашній день.

Крок 4. Почати з себе

Демократія – це завдання для кожного. Народний депутат, міністр, президент – це наймані менеджери, яким делегована влада. Люди – ось хто володарі країни.

Я представляю частину людей в парламенті, ухвалюю від їхнього імені закони. Але дивитися, як я ухвалюю, ставити завдання, зупиняти, якщо, не дай Боже, я почну голосувати проти інтересів людей, це завдання моїх виборців. Чим більше людей залучаться в управління державою, чим більше гідних візьмуть на себе відповідальність.

Я думаю, Президент Порошенко – це наша плата за те, що на момент Євромайдану в нас не було політичного представництва. Ті, хто називав себе опозицією до Януковича, виявилися його бізнес-партнерами, просто молодшими. Ми вигнали бандитів, а прийшли шахраї.

Українці не навчилися управляти власною державою. Це історичне закляття, яке ми маємо зняти. Наше завдання – навчитися. За нас цього ніхто не зробить. Не треба самих себе дурити, вірити солодким промовам. Треба дивитися на минуле людини та її вчинки: голосування політика, підписи, дії та декларацію. Усе інше має дуже мале значення.

Усі успішні країни будувалися зусиллями своїх громадян. Громадяни не без помилок, але знаходили серед себе найкращих, делегували їм владу. Я думаю, у нас є всі шанси це зробити.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини