Чому урядовці «прозрівають» лише перед виборами?

На останньому муніципальному форумі в Одесі наразі ще чинний прем’єр-міністр задекларував проривну й нібито свіжу ідею: надати містам районного значення статусу спроможних, тобто зрівняти їх із ОТГ та містами обласного значення.

Може, для когось це і новина, але Об’єднання “Самопоміч” про це говорить уже давно. Ця ініціатива була також у передвиборній програмі нашого лідера Андрій Садовий як кандидата в президенти. Про це я детально писав у своєму блозі на НВ. Можете почитати тут.

Так-от. Кілька років ми неодноразово порушували це питання, але щоразу від прем’єра Гройсмана і коаліції – цілковитий ігнор.

І раптом перед самими дочасними виборами – «прозріння»! Виникає запитання: чому цього не було зроблено протягом трьох років роботи уряду та функціонування коаліції? Чому ця ідея не була закладена в урядове розпорядження про так званий другий етап реформи децентралізації від січня 2019 року?

Відповідь проста. Бо ніхто в уряді не планував цього робити. Не планує й зараз. Бо, очевидно, цей уряд не збережеться після виборів. А отже, це банальна виборча риторика.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини