«Черговий «подарунок» Президента Порошенка корупціонерам та олігархам», – Олег Березюк

Кажучи про скасування Конституційним судом статті про незаконне збагачення та внесення Петром Порошенком до Верховної Ради нового законопроекту про відповідальність занезаконне збагачення, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк наголошує: «Те, що ухвалить Верховна Рада, обнулить ситуацію.

Цей закон набере чинності після того, як його підпише Президент України. Це означає, що всі попередні злочини, які розглядалися правоохоронними органами, будуть закриті».

Парламентар констатує: «Це «подарунок» Президента України всім корупціонерам країни для того, щоб за нього проголосували або створили обставини і умови для цього».

Відтак, інакше, ніж індульгенцією корупції, ситуацію, що склалася навколо статті про незаконне збагачення, не назвеш.

Олег Березюк підсумовує: «Президент України та Конституційний суд створили обставини, за яких правосуддя над людьми, які грабували і грабують українську державу, є практично неможливим».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини