Чергова поразка прокуратури: суд зняв денний арешт з Владислава Марченка

Суд змінив запобіжний захід для заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка.

Відтепер він може вільно пересуватися з 6 до 23 години. Нагадаємо, раніше суд відмовився на вимогу прокуратури усунути Марченка з посади і дозволив йому виконувати свої посадові обов’язки з 10 до 14 години.

За словами Владислава Марченка, таке рішення суду вкотре доводить неспроможність аргументів прокуратури і висунутих звинувачень: «Мене звинуватили у розтраті 87 мільйонів гривень, хоча ці гроші заплачені за виконані роботи, решта ще не перераховані підрядникам. Всі, крім прокуратури, бачать, що багатофункціональні стадіони побудовані.

Те, що суд не задовольняє клопотання прокуратури, доводить неспроможність аргументів. Мені шкода, що на ці суди витрачаються гроші платників податків. Радий, що тепер зможу в повному обсязі виконувати обов’язки, в тому числі і депутатські», – заявив Марченко.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини