Чергова поразка прокуратури: суд зняв арешт з майна Марченка

Харківський апеляційний суд скасував рішення про арешт майна заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка. Раніше Червонозаводський суд Харкова наклав арешт на майно Владислава, його брата та їхніх дружин.

Адвокат Владислава Марченка Сергій Барбашин вважає таке рішення ще однією поразкою прокуратури, бо чергове їх клопотання було визнано безпідставним. Раніше суд також не побачив підстав для тримання Владислава Марченка під вартою і сплати застави. А також суд не підтримав вимоги прокуратури відсторонити Марченка від посади та дозволив йому з’являтися на робочому місті.

«І ще одна досить цікава новина: прокурор, який брав участь у попередніх засіданнях, звільнився з відділу процесуального керівництва за слідчим відділом прокуратури Харківської області та перейшов працювати до районної прокуратури – висновки робіть самі», – повідомляє адвокат.

Нагадаємо, Владислава Марченка прокуратура звинувачує у розкраданні державних коштів, призначених на будівництво інфраструктурних об`єктів у Запоріжжі. Хоча усі роботи завершені, і в тому, що кошти використані за призначенням, може переконатися кожен мешканець міста. Усі звинувачення – надумані і безпідставні і є нічим іншим, як політичною розправою, – впевнені у «Самопомочі».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини