Чергова неправда від Прем’єр-міністра стосовно приватизації стратегічного заводу «Турбоатом»!

Сьогодні, відповідаючи на моє запитання, навіщо уряд так вперто намагається продати прибуткове підприємство «Турбоатом», Володимир Гройсман знову маніпулює і уникає чесних відповідей.

Спочатку уряд переконує, що стратегічних підприємств у переліку на приватизацію не буде. За півроку «Турбоатом», попри це, виставляють на продаж. 

Місяць тому Володимир Гройсман, відповідаючи на питання «Самопомочі»,  обіцяє, що продадуть лише 25 відсотків, і контрольний пакет акцій залишиться у держави. 

І ось чергова неправда! 

Прем’єр каже, що умови продажу підприємства визначатимуться окремою постановою Кабміну. 

Проте, згідно з наказом Фонду держмайна від 8 червня, тобто цілком офіційно, ухвалено рішення щодо продажу понад 75 відсотків акцій, а це означає повний продаж стратегічного об’єкта. 

При цьому Прем’єр говорить, що приватизація – це не продаж, а спосіб залучення інвестицій, а це відверта підміна понять. 

Утім, ефект зрозумілий – уряд вперто і наполегливо знецінює сам процес приватизації, продаючи разом із збитковими підприємствами прибуткові, стратегічні, на яких працюють тисячі людей. 

Це ніщо інше як дембельский акорд влади напередодні виборів.

Наказ ФДМУ про приватизацію державного пакета акцій Турбоатом

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини