«Через порушення регламенту сьогодні були знецінені і закон, і робота парламенту», – Олег Березюк

Фракція «Самопоміч» не голосувала за закон про ринок електроенергії. Як зазначає голова фракції Олег Березюк, по-перше, не відомо, що є в деяких правках, тому що у залі їх не обговорювали, а, по- друге – не можна ламати парламентську процедуру.

«Парламент може розглядати один закон декілька днів – це нормально в цивілізованих, зокрема, і європейських державах, до яких нас запрошують цим законом. Треба було працювати, для цього і є парламент. Але лінь, олігархічна злість, ненависть до людей і держави зламали закон», – наголошує Олег Березюк.

Народний депутат вкотре зазначає, що сьогодні у парламенті немає демократичної більшості, а є олігархічна – близько 240-260 депутатів, включно із Опозиційним блоком – це люди, які представляють олігархічні інтереси. «Тому вони сьогодні вирішили цей закон спотворити. І зробити таким, що він став вигідним олігархам. Хотіли як краще, але вийшло як завжди. Дуже хотілося б, щоб ця приказка використовувалась в Україні чим раз рідше», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини