Через активну позицію жінки Самопомочі стали об’єктами нападів по всій Україні, — Сироїд

«Об’єднання «Самопоміч» заявляє про політичний тиск та напади на жінок-членкинь партії, які працюють у парламенті та органах місцевого самоврядування.

Як повідомила віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд, сьогодні, 5 квітня, відбувається позачергова сесія Львівської обласної ради з метою усунення Параски Дворянин з посади першого заступника голови обласної ради – людина, яка є керівником осередку і яка зробила цей осередок успішним в обласній раді, сьогодні звинувачується в нелояльності. Безпрецедентними також є напади і ставлення до незаконно усуненої з посади секретаря Луцької міської ради Юлії Вусенко.

Днями також сталися ще декілька ганебних явищ, серед яких – тиск на депутата від «Самопомочі» у Київраді Ольгу Балицьку.

«Півтора року тому я прийшла до Київради, аби боротися тут, у Києві. Боротися за кращу Україну силою правди та юриспруденції. Те, що я роблю завдяки своїм вмінням і навичкам, має дуже вагомий вплив на людей, які звикли жити за іншими правилами і поняттями. Два дні тому через мою депутатську діяльність під будинком, де я проживаю з родиною та дітьми, мені влаштували похоронну процесію.

Найбільш ганебним є те, що так звана «акція» під моїми вікнами була санкціонованою, оскільки заявку на неї узгодили в Київраді, і охоронялася представниками поліції. Представники поліції, які будуть завтра, 6 квітня, на засіданні Київської міської ради, охороняли тих людей, вони бачили їхні обличчя і вони їх знають. Тож давайте завтра подивимось, чи назвуть вони імена цих людей, адже це виклик усім нам», – зазначає Ольга Балицька.

Про випадок тиску на Ольгу Балицьку, як продовження переслідування, та тиску на членкинь партії заявляє також народний депутат Вікторія Войціцька: «Те, що сталося з моєю колегою Ольгою Балицькою – є продовженням ганебної і жахливої тенденції, яку ми спостерігаємо вже не перший рік. Минулого року був здійснений напад на мене і мою сім’ю. Всі ці неприпустимі дії спрямовані на одне: на наші сім’ї, на наших дітей. Це спроба залякати нас і зупинити у нашій боротьбі за справедливість і щасливе майбутнє України.

З часу нападу на мене минув рік. Та правоохоронці не те що не знайшли замовників, вони не назвали навіть тих, хто був просто виконавцем. Тож хто стоїть за цією подією, ніхто досі не знає. Ніхто не знає, хто посягнув на святе – мою родину. Тому я хочу звернутися до правоохоронних органів: якщо ви бездіяльні в моєму випадку, то доведіть хоча б до кінця справу Ольги Балицької, з’ясуйте імена не тільки тих, хто був виконавцем цієї ганебної акції, а й ініціаторів дійства. Нас ви не залякаєте. Але залиште в спокої наші сім’ї і наших  дітей».

«Коли «Самопоміч» йшла на вибори до парламенту, ми були єдиною політичною силою, у складі якої було представлено понад 30% жінок. Це не було вимогою, це було переконанням «Самопомочі» в тому, що жінки повинні мати рівні можливості у прийнятті рішень. Під час виборів до місцевих рад «Самопоміч» була єдиною політичною силою, яка виконала цю гендерну квоту.

Жінки «Самопомочі» – самодостатні, реалізовані і активні. У парламенті, а також у всіх місцевих радах вони займають активну позицію. І саме через це жінки «Самопомочі» стали об’єктом найбільших нападів не лише в парламенті, а й по всій Україні», – зазначає Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини