Час довести городянам свою ефективність: Олександр Сєнкєвич повернувся на роботу

«Ця робота – справа усього мого життя». Такими словами міський голова Миколаєва Олександр Сєнкєвич розпочав першу за півроку нараду зі своїми підлеглими у міській раді.

У понеділок суд дозволив йому повернутися до роботи після піврічних «канікул», на які його відправили депутати міськради . Такою була помста БПП та екс-регііоналів, з якими не хотів «домовлятися» .

Та про політику мер ладен забути – треба братися за господарку. Насамперед навести лад у місті до свят. І довести городянам свою ефективність.

«Якщо ви хочете працювати, я допоможу вам. Якщо ви можете працювати, але у вас щось не виходить, я допоможу вам. Якщо ви хочете зробити більше, ніж у вас є повноважень, зверніться до мене – і я вам допоможу. Але якщо ви не хочете працювати, вам краще звільнитися», – сказав Олександр Сєнкєвич.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини