«Бюджет розвитку – це гроші платників податків, і саме вони повинні визначати, як витратити кошти», – Юлія Вусенко

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Луцькій міській раді ініціювала доповнення до бюджетного регламенту, згідно з яким під час прийняття бюджету міста обов’язково проводяться громадські слухання документа.

«Минулого тижня такі громадські обговорення вже відбулись. Хоча бюджет – це сухі цифри, проте ми зробили висновки і побачили, над чим треба працювати, що треба людям пояснити, про що вони можуть запитати, на що вони можуть впливати. Ми не говоримо про захищені статті, але бюджет розвитку – це фактично і є гроші платників податків, які проживають у цій місцевості, тому саме вони повинні визначати, куди кошти будуть витрачатись», – зазначає секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко.

Вона додає, що усі пропозиції, які були внесені під час громадських обговорень, будуть заслухані у постійних депутатських комісіях Луцької міської ради, винесені на обговорення виконавчого комітету і будуть прослухані на пленарному засіданні Луцької міської ради під час прийняття бюджету.

object(WP_Term)#12932 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини