“Бюджет не дорахується 40 млрд грн додаткових надходжень”, – “Самопоміч”

Бюджет не дорахується 40 млрд грн додаткових надходжень. Про це заявляють депутати фракції «Самопоміч», які займаються вивченням урядового документу. «Ці гроші мали б надійти від податку на надра, податку на прибуток та дивідендів від державноі газовидобувноі компанії «Укргазвидобування», що на 100% належить НАК Нафтогазу», – кажуть у фракції.

Додаткові надходження можливо отримати за умови переходу на реалізацію газу за ринковими цінами. Але представники фракції «Об’єднання «Самопоміч» у поданому Кабінетом Міністрів проекті бюджету не побачили в доходній частині бюджету грошей від збільшення цін, які задекларовані та заплановані на 2015 рік.

За словами народного депутата Вікторії Войціцької, в проекті бюджету в частині доходів не закладені гроші, які держава отримає від підвищення цін на газ. «А це саме ті кошти, які б мали піти на адресну допомогу малозабезпеченим у зв’язку із збільшенням цін на газ, а також освіту, медицину, армію врешті-решт», – підсумовує Войціцька.

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини