Бюджет має готуватися в парламентських комітетах, а не кулуарно в кабінетах – Березюк

На найближчий час для парламенту ключове завдання ухвалити зміни до Податкового Кодексу та у Бюджет 2015. Про це заявив Голова фракції “Об’єднання “Самопопміч” Олег Березюк.

Він зазначив, що особливу увагу при підготовці цих документів треба приділити обороні та місцевому самоврядуванню.

“На жаль, до сьогодні депутати не мають переліку потреб армії. Міністерство оборони не подало своїх пропозицій щодо потреб фронту. А це і питання обороноздатності, і такі речі як спорядження, форма для наших хлопців. В що їх планує одягати держава? Чим планує годувати? І чи планує взагалі? Чи це знову ляже на плечі волонтерів та добровольців?”, – каже Березюк.

На думку парламентаря, необхідно провести спільне засідання трьох комітетів – з питань протидії корупції, національної безпеки та оборони, і з питань бюджету та предметно визначити, які потреби у нашої армії.

“Можливо, це має бути закрите засідання, але воно потрібне. Адже від цього залежить наша обороноздатність”, – уточнив він.
Щодо питань децентралізації – Березюк зазначив, що потрібні законодавчі зміни, які забезпечать не просто гроші на місця, але й дадуть повноваження громадам.

В той же час, депутат підкреслив, що станом на сьогодні, депутатам не надано для вивчення жодних предметних пропозицій щодо змін в Податковому кодексі та Бюджету.

“На переконання нашої фракції, ці документи мають готуватися не кулуарно в кабінетах, а розглядалися публічно в комітетах. Адже бюджет має бути реалістичним і пропрацьованим. Він має бути об’єктивним кошторисом життя країни, а не схемою для продовження дерибану. Тому він має бути обговореним у комітетах, публічно, і кожен депутат голосуючи за нього, має знати та розуміти його зміст”, – підкреслив Березюк.

фото: Українська правда

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини