Було досягнуто згоди про повний перезапуск антирейдерської групи при Мін’юсті, — Мірошніченко

Як повідомив Мірошніченко, за результатами проведення наради прийнято рішення створення постійної робочої групи з питань забезпечення узгоджених дій, спрямованих на захист майнових прав власників та орендарів земельних ділянок за зразком старої Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, яку було створено ще Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 р. № 257.

Наразі було досягнуто згоди про повний перезапуск даної комісії і формування постійно діючої робочої групи, яка би професійно розглядала проблеми, пов’язані із рейдерськими атаками та допомагала законним власникам у відновленні справедливості. Метою робочої групи стане координація дій правоохоронних, контролюючих органів, органів юстиції, профільного міністерства та народних депутатів з метою подолання рейдерства, покарання винних і створення умов для уникнення подібних ситуацій у майбутньому», — розповів деталі народний депутат («Самопоміч») Іван Мірошніченко.

Він пояснив, що для посилення ефективності діяльності цієї групи до неї включили представників НАБУ, АМКУ, Вищої ради правосуддя, РНБО, Нотаріальної палати України. Всі питання, розглянуті робочою групою на нараді в уряді, представлять на засіданні аграрного комітету сьогодні. А 7 вересня відбудеться закрите засідання цього органу, щоб уже з наступного тижня розпочати повноцінну її роботу.

Зокрема, члени робочої групи планують найближчим часом на відкритому засіданні вислухати близько десяти потерпілих осіб, які зможуть напряму поскаржитися керівникам органів державної влади, надати факти та докази пособництва окремих працівників правоохоронних органів рейдерам тощо. Переформатування робочої групи, залучення до неї керівництва правоохоронних і контролюючих органів, проведення її постійних засідань повинні стати дієвим рецептом у боротьбі із безкарними нападниками-рейдерами. Бізнесу уже набридло спостерігати за бездіяльністю держави в питанні захисту власності, тому настав час рішучих кроків», — підсумував Мірошніченко.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини