Будьте в курсі — дайджест новин за тиждень

Влада має зрозуміти – без незалежного ЦВК президентські та парламентські вибори ризикують залишитися без суспільної довіри

sydorovychТому, з одного боку, ми повинні якнайшвидше обрати новий склад ЦВК, але з іншого  – не менш важливою є перспектива створення дійсно дієвого та незалежного головного виборчого органу. Суспільство втомилося від симулякрів і очікує справжніх і чесних рішень. Влада має зрозуміти – без незалежного ЦВК президентські та парламентські вибори ризикують залишитися без суспільної довіри, а країна – без перспективи розвитку справді демократичної держави.

Читати далі


Музей на Поштовій: комісія Київради одностайно підтримала проект «Самопомочі»

MuzeyNaPoshtoviy-898x505Члени комісії підтримали ініціативу столичної «Самопомочі», що передбачає ініціювання припинення договору з інвестором будівництва підземного ТРЦ на Поштовій Площі ТОВ «Хенсфорд-Україна» та прийняття об’єкту незавершеного будівництва до комунальної власності Києва.

Читати далі

 


Чергова поразка прокуратури: суд зняв арешт з майна Марченка

марченкоХарківський апеляційний суд скасував рішення про арешт майна заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка. Раніше Червонозаводський суд Харкова наклав арешт на майно Владислава, його брата та їхніх дружин.

Читати далі

 

 

 


Субсидії монетизували, а про ОСББ забули

brovary-minСамопоміч пропонує Уряду повернути ОСББ субсидії на управління будинками, які вони втратили з початку року через недолугу постанову.

Читати далі

 

 

 


Цифрова революція в Україні

digital-revolutionТе, що Україну захоплює хвиля цифрової революції – вже не секрет. І як би не чинили опір ретрогради з бюрократами, процес цей неминучий. В кінці минулого року я достатньо часу провів в різних регіонах України і абсолютно щиро кажу, що засумнівався в тому, що більшість готова до цифрових трансформацій.

Читати далі

object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини