«Буде ініційоване кримінальне провадження стосовно мера Одеси Труханова, якщо він і надалі ігноруватиме запити від депутатів», — «Самопомочі»

Мер Одеси фактично ігнорує запити Олени Сотник щодо незаконних забудов.

На депутатський запит парламентаря від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник щодо незаконних забудов в Одесі мер міста Геннадій Труханов надав банальну відписку. Так, на запит, який містив 17 пунктів конкретних локацій незаконних забудов в Одесі, де порушуються містобудівні норми, Труханов дав коротку відповідь на одну сторінку, що провадиться робота і вони намагаються якимось чином виправити ситуацію. Однак жодних документів, підтверджень, що така робота дійсно провадиться, не було надано.

Олена Сотник продовжує: «В Одесі відбуваються катастрофічні ситуації з цими об’єктами, люди виходять і фізично захищають від незаконних забудов парки, паркові зони».

Водночас Труханов, який зобов’язаний захищати права одеситів, захищає виключно забудовників, які порушують закон. Відтак, народний депутат вимушена надіслати ще один запит мерові Одеси, де буде перераховано кожен документ, який Труханов має надіслати у відповідь на це звернення.

Підсумовуючи, Олена Сотник звертається до Труханова: «Якщо не буде належної відповіді народному депутату, як це передбачено законом, я звернуся відповідно до Кримінального кодексу та буду порушувати кримінальну справу у зв’язку з перешкоджанням депутатській діяльності».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини