«Боляче, але правильно», – Садовий про розпуск фракції «Самопоміч» у Київраді

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий прокоментував ситуацію із виключенням із партії чотирьох депутатів Київської міської ради та подальший саморозпуск фракції.

«Легко бути принциповим на словах. Значно важче, коли це стосується своїх. Свого часу Президент Порошенко, призначаючи Генпрокурора Ярему, нагадав йому фразу Лі Куан Ю про те, що боротьбу з корупцією варто починати з ув‘язнення власних друзів. Щоправда, я не пригадую серед подальших підсудних, ані друзів Генпрокурора, ані Президента. Але це інша історія.

Депутати Київради взяли участь в невеликому епізоді великої корупційної схеми. І тому наслідки були неминучі», – акцентує Садовий та дякує Наталії Манойненко — депутатці, яка першою звернула увагу на корупційну загрозу у фракції.

«Ми зробили все можливе, аби подальших подій не сталось. Але вони відбулись. Якщо ми хочемо іншої, нової України, у нас немає іншого вибору, як позбуватись найменших ознак недоброчесності. Інакше нічого не вийде. Це боляче, але це правильно», – наголошує лідер «Самопомочі».

Нагадаємо, виконавчий комітет Політичної Партії «Об’єднання «Самопоміч» ухвалив рішення про виключення чотирьох депутатів Київської міської ради з членів партії за підтримку рішення Київради щодо виділення родичам їхнього колеги Роман Марченка земельних ділянок у місті Київ, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Партія ініціюватиме процедуру відкликання всіх депутатів, які голосували за корупційне рішення, а матеріали власного розслідування передасть у НАБУ і НАЗК.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини