Бойкот російського може змусити європейські компанії відкривати виробництво в Україні, — Андрій Журжій

Як наголосив юрист, кандидат у народні депутати від “Об’єднання “Самопоміч”Андрій Журжій, вимога щодо маркування товарів – це перевищення повноважень органами місцевого самоврядування.

Інша справа – позначки на цінниках. Це можна вважати більшим донесенням інформації для споживача, — наголосив експерт.

На думку Журжія, міжнародні компанії, які виробляють продукцію в РФ, проаналізують падіння попиту в Україні на ці товари, постануть перед вибором: або заводити аналогічні товари з Європи, або відкривати виробництво в Україні.

Тому агітуючи про те, що не варто купувати продукти російського виробництва, ми  при цьому маємо створювати умови, щоб європейські компанії хотіли в Україні відкривати свій бізнес, — переконаний експерт.

Джерело: Телеканал новин “24”

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини