Блокада життєдіяльності міста – у Білій Церкві депутати розпустили виконком, звільнили секретаря міськради та заступників мера

Сьогодні під час сесії Білоцерківської міської ради депутати із порушеннями внесли до порядку денного та проголосували за звільнення секретаря міськради, представника «Об’єднання «Самопоміч» Борис Смутка, та усіх заступників міського голови. Окрім того, у порядку денному сесії було питання щодо розпуску виконавчого комітету міської ради, яке депутати також підтримали.

За словами мера Білої Церкви, представника «Об’єднання «Самопоміч» Геннадія Дикого, прийняття цих рішень – це повна блокада життєдіяльності 210-тисячного міста, тим більше в умовах початку опалювального сезону – коли за прогнозами зима обіцяє бути суворою, а робота виконавчих органів фактично паралізована.

Геннадій Дикий наголосив: «Ці рішення написані не в Білій Церкві,  і не депутатами міської ради. Вони надійшли зверху, виключно політичними і абсолютно не спрямовані на те, щоб покращувати життя наших містян. Але відповідальність за них  буде саме наша».

Після ухвалення більшістю депутатів цих рішень міський голова оголосив перерву у сесійному засіданні до вівторка та звернувся із проханням до депутатів у вівторок принаймні затвердити новий склад виконавчого комітету, бо зараз робота міста повністю заблокована.

Відео

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини