«Бізнесу цікаво, коли уряд почне займатися реальними діями», – Тетяна Острікова

Як наголосила народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова під час години запитань до уряду, Кабмін не проводить належну роботу та не вносить у парламент законопроекти, покликані спростити життя бізнесу в Україні.

«Де податок на виведений капітал замість податку на прибуток? Де орган фінансових розслідувань на заміну неефективним силовим органам – ГПУ, СБУ та Національної поліції? Коли, врешті, буде ліквідована податкова міліція, яка вже рік без повноважень, у підвішеному стані? Чи буде в Україні деофшоризація, контрольовані іноземні компанії у Податковому кодексі і наступний вільний рух капіталу та скасування радянського декрету про валютне регулювання?

Належна робота уряду за цими напрямками не ведеться. Міністерство фінансів самоусунулося і не здійснює реальних кроків із внесення відповідних законопроектів в парламент та їх ефективний розгляд.

Тому бізнес запитує: коли уряд почне займатися реальними діями, а не штучним дотягуванням показників до якихось рівнів?» – зазначає Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини