Бійці АТО зможуть отримати землю завдяки ініціативі Самопомочі

Кияни, які беруть участь у АТО, зможуть отримати земельні ділянки завдяки зусиллям фракції «Об’єднання Самопоміч» у Київраді. Самопоміч, за ініціативою голови фракції Сергія Гусовського, закликала владу матеріально підтримати учасників АТО та членів їхніх сімей, а саме, було розроблено проект по безкоштовному забезпеченню учасників АТО земельними ділянками.

За ініціативою фракції також було створено Тимчасову контрольну комісію Київради з питань забезпечення киян, які беруть участь в антитерористичній операції. Завданнями тимчасової контрольної комісії є посилення матеріального забезпечення, перевірка належних умов для військової підготовки, інформування громадськості про потреби бійців, координування діяльності громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів для максимальної допомоги киянам в зоні конфлікту на сході.

Також ініційовано одноразову фінансову допомогу родинам бійців АТО, на що було вже виділено з бюджету 10 млн гривень. Механізм реалізації рішення в процесі розробки.

Про подальші кроки та досягнення фракції «Об’єднання Самопоміч» по даному питанню буде проінформовано додатково.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини