Бійка в кулуарах Київради завадила голосуванню за ініціативу «Самопомочі» про створення музею на Поштовій

Про створення на місці унікальних знахідок часів Київської Русі музею депутати Київради говоритимуть вже у четвер. У вівторок Сергій Гусовський, керівник фракції «Самопоміч» у Київраді, яка ініціювала проект створення підземного музею, не зміг виступити перед колегами через бійку в кулуарах. Засідання закрили.

За словами Сергія Гусовського, проблеми виникли ще коли це питання намагалися внести до порядку денного:

«На президії Київради було ухвалено рішення про те, щоб пропонувати міському голові включити це питання в порядок денний. Своїм рішенням міський голова цього не зробив. Такі проекти мають ухвалюватися якомога швидше. Кожен день простою на місці розкопок – це день нищення того, що знайдено вже і що ще не відкрито», – зазначив Гусовський.

Київрада все таки включила питання музею на Поштовій до порядку денного 17 квітня. Втім, щойно розгляд розпочався, в кулуарах сталася штовханина, під час якої виламали двері до сесійної зали.

Створення музею на Поштовій, за словами Сергія Гусовського, буде першим питанням порядку денного сесії у четвер, 19 квітня. Аби уникнути маніпуляцій, він закликав усіх небайдужих о 10:00 прийти під стіни Київради.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини