«Безкарність породжує реванш»,- Роман Семенуха про ситуацію у Харкові

«Бажання міської влади Харкова на чолі з Геннадієм Кернесом будь-що знести волонтерський намет допомоги армії – це логічний наслідок безкарності Харківського міського голови та його тісної співпраці із чинним Президентом протягом останніх років»,- заявив під час брифінгу у парламенті народний депутат Роман Семенуха.

За словами депутата, цей намет є нагадуванням жителям міста про події 5-річної давнини, коли місто було за крок від «русской весны», яка сталася у Донецьку та Луганську.

«Рішуче бажання знести його нібито заради комфорту містян, зокрема, ремонту мереж, лише прикриття, – вважає Семенуха. – Насправді причина одна – непокаране зло повертається.

Зло, яке закликало війну у Харків, яке привело сюди у 2014-му росіян, що захопили ОДА, яке ненавидить Україну та все українське.

Якби замість того, аби співпрацювати зі злом, чинна влада покарала його, події, що розгортаються у місті сьогодні, були б неможливі».

«Однак Геннадій Кернес став ВІП-агітатором кандидата у Президенти Петра Порошенка, фактично очоливши його міський штаб»,- нагадав депутат.

Роман Семенуха закликав міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора до негайної реакції, аби запобігти ескалації конфлікту навколо волонтерського намету у прифронтовому Харкові.

«Переконаний, що тверда позиція та єдність харків’ян, а також виважена реакція правоохоронців завадять ескалації і реваншу, забезпечать спокій і порядок у Харкові»,- підсумував Роман Семенуха.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини