«Бездіяльність миколаївських правоохоронців у боротьбі з рейдерством повинна бути розглянута вищим керівництвом держави», – Мірошніченко

За участю постраждалих від рейдерських захоплень громадян пройшло засідання Антирейдерського штабу при Миколаївській ОДА, на якому був присутній член депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Іван Мірошніченко.

«Схоже на те, що прокуратура, поліція та суди не доклали достатньо зусиль для належного розслідування проблем із рейдерством у Миколаївській області. Прикро, що окремі громадяни, які самотужки борються з рейдерами вже близько 9 місяців, лише сьогодні були запрошені та почуті на Антирейдерському штабі при ОДА», – зазначив народний депутат.

Так, на засіданні Штабу було розглянуто три ситуації, пов’язані із рейдерством, які вже давно хвилюють жителів Миколаївської області. Зокрема, було заслухано питання щодо проблем оренди земельних ділянок у Врадіївському районі між ПП «ВКП «Каро» та пайовиками. До того ж, завдяки сприянню Івана Мірошніченка вперше на засіданні Антирейдерського штабу при Миколаївській ОДА було представлено питання щодо самовільного захоплення та обробітку землі, що орендується ФГ «Кущовий» та ФГ «Коваль», а також щодо рейдерського захоплення Братського олійно-пресового заводу (ТОВ «НЕСТ»). Завдяки наполегливості Івана Мірошніченка, обласний антирейдерський штаб вперше погодився розглянути ситуацію на цих підприємствах детально. Постраждалі громадяни навели ряд доказів бездіяльності правоохоронних органів та підозр щодо їх пособництва рейдерам.

«Сьогодні ми у більшості випадків спостерігаємо навіть не рейдерство, а цинічний, нахабний грабіж. Коли на особу відкрито близько 20 кримінальних проваджень, і вони розслідуються понад 2 роки, це свідчить про незадовільну роботу правоохоронців. Я переконаний, що безкарність має бути подолана, а майно повернуте законним власникам», – наголошує народний депутат.

За результатами засідання Штабу, на якому були присутні представники облдержадміністрації, Мін’юсту, обласної прокуратури та Нацполіції, надано доручення для подання сторонами конфліктів документів щодо їх правоти, проведення виїзних контрольних перевірок, а також посилення контролю над діями правоохоронних органів.

У зв’язку з численними скаргами на діяльність правоохоронних органів Миколаївської області, було вирішено порушити питання щодо їх відсторонення від займаних посад та звільнення на Міжвідомчій комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при КМУ, куди викличуть для звітування керівництво прокуратури та поліції у Миколаївській області. Пропозиції, озвучені народним депутатом від фракції «САМОПОМІЧ», були підтримані оплесками присутніх на засіданні пайовиків, які тривало не можуть знайти правди в чиновницьких кабінетах. 

 

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини