Березюк: «Зневага до української людини, яка заганяється в страх і зневіру – це влада сьогодні»

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» на Погоджувальній раді озвучив головні питання, які сьогодні стоять перед країною.

Перше – разом з фракцією, Березюк вимагає звіту президента України, МЗС, Нафтогазу щодо опору будівництва та введення в експлуатацію «Північного Потоку-2». Народний депутат наголошує на важливості цієї доповіді перед парламентом:

«Так багато звучить переможної риторики, втім, виникає запитання – а чи не розглядається часом таємно від суспільства транзитний договір з Росією про газ в обмін на мовчання по «Північному потоку-2»? Це дуже серйозна річ. Наші західні партнери включно з Польщею мають серйозні застереження саме до цього. Відкриють «Північний потік-2», кажуть вони -відкриється дорога російського війська на Київ».

Друге. Довіра до влади ще більше впала на тлі останніх подій – наголошує Березюк. Зрив опалювального сезону у місті Сміла та багатьох інших містах, де цапами-відбувайлами зробили мерів міст, став черговим доказом. Але за цим окремим прикладом є закономірність. «Уряд і влада знов намагаються покривати своє неробство. І це неробство не можна приховати, воно з‘являється в макроекономічних показниках: ВВП протягом останнього місяця знизився на один відсоток – з 3.8% до 2.8%. Риторичне запитання – це теж мери винуваті?».

Березюк наголошує, що на сьогодні існує дефіцит торгівельного балансу – 62%.

«Економісти знають, що це означає: це інфляція і здорожчання товарів. Це також мер Сміли чи решта мерів міст України винуваті? Ні! Це ознаки потужного патологічного пограбування української економіки через бюджет олігархами».

Народний депутат вчергове звертає увагу на торгівлю з Росією.

«Зростає торгівля з російською федерацією. На 21% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Ми купуєм там все, включно з ватою. Це також мери винуваті?

Але при цьому уряд збирається вирішити проблему дефіциту бюджету збільшенням ЄСВ. Будуть платити більше ті, хто зараз платить. І яка буде реакція бізнесу? Вони зайдуть в тінь або закриються. І ми будемо мати ще більший дефіцит торговельного балансу. Це також мери винуваті?

Я хочу нагадати, як боролися наші, зокрема, депутати за зменшення ЄСВ, як ми сподівалися, що прийняття прогресивних законів буде на користь державі! Великі сподівання зруйнувала чинна влада. І знецінила.» – каже Березюк.

«Страх і брехня розповсюджуються країною. Сьогодні прослуховуються всі: опозиційні політики, їхні близькі.. Чому ніхто на це не звертає уваги? Ці прослуховування законні? Інформація викидається на центральних каналах, на шоу, інформація, яка не має жодного підтвердження її легальності. В нормальних країнах виникають «вотергейти», у нас, як би ті «гейти» не називали – вони не виникають, тому що сьогодні бандити володіють державними інституціями. І вони не переслідуються. Їх не прослуховують, а якщо і прослуховують, то лише, щоб зняти з них гроші і узалежнити ще більше. Іх не звинувачує генпрокурор на телешоу».

«Це зневага! Зневага до українського закону, української держави і, що найголовніше, до української людини, яка заганяється в страх і зневіру».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини