Березюк: «Заробіть гроші для держави, а не знущайтеся зі шкіл!»

Олег Березюк вимагає в уряду і Міносвіти захистити школу в селі Лютовиська Самбірського району Львівщини. З відповідним закликом голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» звернувся у Верховній Раді.

«Село має право мати свою школу, бо до інших шкіл немає дороги. Закривати її немає потреби, але уряд, міністерство і губернатор знущаються лише заради економії кількох тисяч гривень. Закрийте митницю, закрийте витік газу і заробіть гроші для держави, і не знущайтеся зі шкіл, не знущайтеся з людей, які плекають свою школу». Березюк вимагає в міністра освіти звернути увагу на безпринципну поведінку Львівської ОДА щодо школи у Лютовиськах і припинити переслідувати тих, хто захищає освіту в Україні.

Нагадаємо, що батьки учнів Лютовиської школи звертались до суду через порушення прав дітей на освіту. І лише фактично напередодні Дня знань навчальний заклад поновив свою роботу. Раніше місцеві депутати хотіли закрити школу і перевести дітей вчитися в іншу школу без опалення і належних умов.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини