Березюк: «Законопроект про реінтеграцію служить інтересам Росії, яка гібридним способом нищить українську суверенність і незалежність»

Як наголошує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, так званий законопроект про реінтеграцію Донбасу має бути сьогодні доопрацьований в другому читанні, і лише при наявності дати війни, чіткого визначення окупації і відповідальності ворога, може бути ухвалений в українському парламенті, бо дійсно потрібен українській незалежності і суверенності.

«Нарешті парламент голосно заговорив, що Росія — агресор, українські території окуповані, і ми маємо дати гідну відсіч. Проте, чому раптом так сміливо і відверто? Тому що на третій рік війни з’явився гібридний закон, який насправді дурить людей.

Закон, в якому так і немає слова «війна» – війна Росії проти України – натомість створені заходи, якими буде керувати не українська держава, а просто одна людина.

У законі так і не з’явилася дата війни, яка буде захищати тих українців, які залишилися на окупованій території, і воїна, який під час війни захищає українську землю.

У цьому законопроекті так і немає окупованих територій, але є територія, яку визначать, і на якій буде перебувати ніхто інший, як армія окупанта.

Цей законопроект, який розглядається сьогодні в парламенті — обдурення простих людей. Під красивими словами в преамбулі немає жодної відповідальності для ворога в тілі закону.

Цей законопроект – не для української державності і незалежності. Цей законопроект служить на догоду Мінським угодам та славнозвісному законопроекту про особливий статус Донбасу, а отже – інтересам Росії, яка гібридним способом буде знищувати українську суверенність і українську незалежність», – наголосив із трибуни парламенту Олег Березюк.

Фракція «Самопоміч» наполягає, що цей закон дійсно важливий і потрібен, однак він буде ефективним лише із чіткими датами війни, визначенням окупації українських територій як наслідку російської агресії та чітким статусом Росії та російських військ як окупанта.

«Не можна домовлятися з тигром, коли твоя голова в його пащі», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини