Березюк: Закон про судоустрій має бути надзвичайно виваженим і ухвалюватися раз на сто років

Ухвалення обох законопроектів про реформування судової системи свідчить про відповідальне ставлення президента та парламенту до цієї реформи. Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Закон про судоустрій має бути надзвичайно виваженим та ухвалюватися раз на сто років, як це є у багатьох демократіях, де судове законодавство не змінюється десятиліттями. Тому сьогодні і президент, і коаліція зробили виважене рішення – прийняти за основу два законопроекти», – зазначив депутат.

Він повідомив, що тепер протягом двох тижнів депутати разом із представниками громадського середовища мають підготувати на базі цих двох законопроектів єдиний закон, який відповідатиме потребам суспільства та міжнародним нормам.

«Тоді суд, який сьогодні, на превеликий жаль, повністю втратив довіру суспільства, нарешті стане інституцією, яка захищатиме гідність людини», – наголосив Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини