Березюк: “За які гроші розповсюджується реклама бюджету 2018 року, який навіть не прийнятий”

За словами голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олега Березюка, бюджет на наступний рік ще не прийнятий, депутати Верховної Ради його остаточної версії по великому рахунку і не бачили, але на центральних каналах невідомо за які гроші розповсюджується його реклама.

“На розум приходять лише слова цинізм і симулякрія — симуляція того, що насправді не існує. Для чого це? Може ті кошти, які витрачаються на рекламу неприйнятого бюджету витратити на дорогу від села Деркани до села Оселі в Яворівському районі Львівської області, де протягом трьох тижнів діти не могли їздити в школу через те, що дорога щезла і перевізник відмовився возити дітей до школи. В ХХІ столітті!

Звичайно, бюджет країни потрібен. Звичайно, його треба приймати вчасно. Але поки що лише на словах ми чуємо від Прем’єр-міністра, що забрані всі інструменти руйнації сили місцевих громад щодо бюджету: що розмір реверсної дотації повернутий до рівня 2017 року та скасоване перекладання пільг та заборгованостей по ЖКГ.

Ми також чуємо, що Президент підтримує ідею впровадження податку на виведений капітал. Але коли? В цьому бюджеті, чи ми знову про це будемо говорити рік, а бюджет і далі буде наповнюватися з кишень людей, а не олігархату і сировинної мафії в Україні?
Це дуже важливо знати, а не рекламувати неіснуючий бюджет по телебаченню”, – наголошує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини