Березюк: «Якби не «Самопоміч» у 2015 – російські паспорти роздавали б в «особливому Донбасі» в тілі української держави»

Верховна Рада звернулася в  ООН, ОБСЄ, Раду Європи, до дипломатичних представництв іноземних держав в Україні з приводу злочинного рішення керівництва РФ про видачу російських паспортів громадянам України на окупованих Росією територіях Донбасу.

«Самопоміч» підтримала звернення. 

Втім, на переконання лідера фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, безпека України насамперед в руках українців.

«Не міжнародна спільнота і співдружність нам допоможе, вони нас підтримають тоді, коли ми будемо чітко стояти і не дурити себе. Нам потрібне чітке відмежування від агресора, побудова української армії, потужний пояс безпеки як на Сході, так і в результаті підписання мілітарних договорів з нашими західними сусідами – поляками, угорцями, румунами, країнами Балтії, які мають таку саму загрозу. Тоді Росія не буде роздавати паспорти. 

А з часом, коли стане сильною українська економіка під захистом української армії і українського народу, ми зможемо повернути те, що сьогодні брутально забрав наш віковічний ворог».

Також Олег Березюк нагадав про принципову позицію«Самопомочі», коли політична сила у 2015 році не дозволила обдурити парламент і імплементувати особливий статус Донбасу в Конституцію України.

«Сьогодні російські паспорти роздавали б в особливому Донбасі в тілі української держави. Стабільність і добробут є там, де є повага до людини. А її ніколи не було на території Росії. У 2015 році ми вистояли, вистоїть українська держава і український народ».

«Самопоміч» добилася вилучення згадування Мінських угод в цій постанові.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини