Березюк: «Виборча кампанія – битва кланів, яка не принесе користі людям і державі»

Як вважає лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, користь від цих брудних виборів в тому, що люди нарешті бачать справжні обличчя влади.

«Ця картина, ця сцена, яка розігрується, яку би я назвав битвою кланів, користі людям та державі не принесе. Сподіваюсь, що український народ зробить свої висновки».

Однак, проблема полягає ще й у тому, що виборами зайнялися усі, навіть виконавча влада, яка зараз дуже послаблена. Це доводить  ситуація в Бориславі, де другий рік поспіль місцева громада бореться за своє право вижити в буквальному сенсі -концентрація метану в каналізаційних колекторах внаслідок неякісної роботи «Укрнафти» і «Нафтогаз України» становить 26 % (при вибухонебезпечній межі 6%). Що робить МНС? Де Прем’єр-міністр? Чому волання міської ради ніхто не чує? Виборами займаються, наголошує Березюк.

«Зараз ми знаходимося в найнижчій точці безвладдя. Так, влада в руках олігархату, але коли клани б’ються – цієї влади немає. Хто при цьому страждає – страждають люди. Виконавча гілка влади має працювати. А всі займаються тим, щоб або залишитись біля корита, або до корита дорватись». 

Але життя після виборів є, зауважує Березюк, і український народ не дасть себе ошукати.

«Вірю в українців», – сказав Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини