Березюк: «Влада хоче застрашити людей, які намагаються будувати країну»

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк переконаний — переслідування молодих людей, які реально і якісно працюють в місцевих органах влади, спрямовані на те, щоб демотивувати та залякати їх.

«Сьогодні вночі на подвір’ї будинку керівника Одеського обласного осередку «Самопомочі», голови фракції в Чорноморській міській раді Івана Сміренського був спалений автомобіль. Вже тиждень депутат Харківської міської ради Наталія Коваленко витримує погрози по телефону. Тиск і переслідування наших активістів у Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Яворові Львівської області. Чому це стається так часто?

Тому що немає сьогодні правоохоронної системи в Україні. Чинна олігархічна влада ховається за редутами колишніх беркутівців та недолугими судами, знущається над ветеранами та ставить їх на коліна, залякує активістів і членів партійних організацій по всій країні.

І ніхто не має до цього діла, ніхто це не розслідує. Опам’ятайтеся! Ви ріжете гілку, на якій сидите!» – сказав Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини