Березюк: «Україна, Німеччина і США є ключами для нейтралізації агресора і запобігання Третій світовій війні»

«Беззастережно, що Росія зайшла в Україну як агресор, окупувала її територію, зайшла в Європу дезінформацією і втручанням у внутрішні справи багатьох країн. І беззастережно, що Україна, Німеччина, на чолі з ЄС, і США є ключами, як нейтралізувати цього агресора і як запобігти Третій світовій війні. Україна, Німеччина і США – ключі до миру у світі. І це очевидно», – заявив лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк під час зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. 
Він наголосив, що Україна і Німеччина мусять бути чесними одна з одною. І чесними в усіх позиціях. Найперша з них – Мінські угоди. Позиція «Самопомочі» у цьому питанні незмінна: Мінськ, як такий, не може бути імплементований, бо це є аналог сталінських пропозицій 1950-го року об‘єднати Німеччину, амністувати нацистів, провести вибори, а тодішній канцлер Конрад Аденауер наголосив на тому, що німці обирають волю. Через 50 років Німеччина об‘єдналась. Сьогодні українці теж вибирають волю, щоб потім була єдність. 

«Ми пропонуємо замість цього Мінська повну деокупацію країни, демілітаризацію, введення імплементаційної місії військ ООН, підкреслюю: не миротворчої, а імплементаційної. Яка принесе мир і разом з українськими військами буде корисною», – каже Березюк.

Ще одне принципове питання – ніякого «Північного потоку». «Північний потік-2» – це не просто економіка, це зброя Росії проти Європейського Союзу. І це знищення України, бо наша ГТС – це мілітарний щит України від агресії», – наголошує Олег Березюк.
Однак, Ангела Меркель має дуже ліберальну позицію щодо «Північного потоку», звертає увагу лідер парламентської фракції. Навіть у своїх відповідях казала, що треба ще на це дивитися.

Березюк зауважує: «Якщо «Північний потік» буде добудовано, на жаль, незалежність України буде під великим запитанням, а Європейський Союз як інструмент боротьби з радянською деспотичною Росією буде знищено так званим монопольним чесним брокером російського газу у Європі, яким стане Німеччина. Це руйнація».
Березюк акцентує: «Будучи партнерами, будучи відвертими у відносинах, ми пропонуємо створення потужного в додаток до НАТО, можливо білатерального, центральноєвропейського військового комплексу з України, Польщі, країн Балтії, Угорщини під керівництвом і верховенством НАТО в Європі. Бо ці країни знають підступність Росії».

Зі свого боку, Ангела Меркель заявила, що Україні слід покінчити з клановою економікою. Це твердження канцлер зробила чітко наприкінці зустрічі з лідерами парламентських фракцій, з посмішкою на обличчі дивлячись на деяких членів Верховної Ради. Вона прямо сказала, що не треба підтримувати кланову економіку. 
Олег Березюк прокоментував цю заяву.
«Це означає, треба деолігархізувати Україну і знищити олігархічний режим. Інакше ми не поборемо ані внутрішню бідність, бо олігархи продукують бідність, ані зовнішнього ворога, бо він користується тим, що хтось грабує країну».

Назагал, на думку Олега Березюка, розмова Меркель з українськими парламентарями була продуктивною і корисною, хоча водночас жорсткою і відвертою.

«Вважаю, що Україна, Німеччина, ЄС і США це вісь добра і миру, якщо будуть разом – не буде Третьої світової війни. А якщо хтось захоче подружитись з Росією та торгувати з нею, ми будемо піддані агресії деспотичного режиму», – підсумовує Олег Березюк.

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини