Березюк: «У парламенті мають бути люди, які відстоюють державний інтерес»

Майбутній парламент має шанси стати не місцем ідей, а місцем шоу. Такий висновок випливає з передвиборчої кампанії і тих політсил, які змагаються за депутатські мандати.

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк зауважує: «Немає партії «Слуга народу». Це  – не партія, це – група людей, які зійшлися ( і навіть не відомо, чи ще зійшлися) і що там буде. Я думаю, там буде 7-12 груп представників кланів і одна невелика група романтиків. І це проблема Зеленського, як цим управляти. Та сама партія «Голос» – також група людей, хіба що там трошки більше буде романтиків. Але як цим управляти? Ідеї немає, їх не об’єднує якась
ідея!»

Ці люди самі не розуміють, хто вони і куди йдуть з точки зору ідеології:
«Наприклад, можна бути космополітом, можна думати, що світ належить світові, але перед тим треба усвідомити себе, свою національну ідентичність. А сьогодні в державі космополітизм – «міру-мір». Такого не буває. До речі, керівник офісу президента мав би поплатитися посадою за свої висловлювання про мову, бо це груба політична помилка, спекуляція вже службової особи», – каже Березюк.

Та й те, що «нові обличчя» намагаються підсунути українцям, не може прижитися в наших реаліях:

«У нас немає лібералізму в країні, в нас є псевдолібералізм, коли ліберальні правила аплікуються до держави, якою керують шість олігархів. Щоб прийти до справжнього лібералізму, треба перейти протекціонізм, треба виховати українського бізнесмена, дати йому можливість. Ми постколоніальна країна, в нас дуже новий бізнес – ще навіть немає двох поколінь бізнесменів, а ми розказуємо про неолібералізм. Кому? Для олігархів? Для Коломойського, для Пінчука, для Ахметова?»

«Самопоміч» ніколи не була ліберальною партією, вона є правоцентристською, яка має 5 консервативних позицій, які стосуються ідентичності, державного правління, і 2 ліберальні – це стосується прав людини і соціально-ринкової економіки. Березюк наголошує:

«Ми йдемо своїм шляхом, в нас є незмінна позиція, і ми прийдемо до того, що люди це зрозуміють. А що таке  «Слуга народу» і «Голос»? Це білий екран, який має право бути, і люди на цей білий екран проектують свої бажання. В «Самопомочі» немає грошей, бо ми не пішли на поводу в олігархіту – як у Петра Олексійовича, так і всіх інших олігархів. Тому що в парламенті мають бути люди, які відстоюють державний інтерес».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини