Березюк: «У міжвладді виграє сильний ворог»

Як вважає лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, Україна опинилася у страшній ситуації міжвладдя чи навіть відсутності влади, і цим користуються вороги – як внутрішні, так і зовнішні. Прикладів цього багато.

НБУ ввів в обіг 1000-гривневу купюру, пояснюючи це тим, що в людей тепер зарплати великі і легше гроші видавати. Хоче це цілковита брехня, зауважує Березюк:

«Може, НБУ розкаже, що це знецінення української гривні через пограбування українського бюджету протягом останніх 15, а особливо останніх 5-ти років, на всіх схемах – Роттердамах, Дюсельдорфах і інших. Це було б чесно і правдиво».

Повернення російської делегації в ПАРЄ – ще один безславний спадок влади Порошенка, якому нова влада не в змозі дати раду.

«Виявляється, ніякої антипутінської коаліції не було і немає. Ми маємо німецько- французький проросійський камінгаут. Біля нас тільки ті, хто напряму знає, що таке російський чобіт, а ми до сьогоднішнього дня не будуємо поясу безпеки в двосторонніх договорах з Румунією, Угорщиною, Польщею і Балтійськими країнами.

Нам казали, що ми йдемо прямо в НАТО, але до НАТО нам також далеко. Це страшна ситуація, і нова влада не впоралася з нею також тільки тому, що у міжвладді виграє сильний ворог, який поруч, і використовує ці слабкості», – заявляє Березюк. І наполягає на пропозиції «Самопомочі» про український формат з об’єднанням  з нашими колегами на Заході – Польщею, Угорщиною, Румунією, країнами Балтії, і так дати гідну відсіч Росії.

Ще одним безславним вінцем минулої влади є Мінські угоди, які тепер ексгумують. Березюк наголошує:

«Єдиною гарантією української незалежності є українська армія. І є безсенсовою і проросійською позицією відводити українську армію з українських земель. Це почалося ще за попереднього президента України, і ці особливі статуси вони пояснювали, що будуть цим Захід тримати. Захід пішов в інший бік за грошима, і Росія починає наступати. Стара влада це зробила, а нова не може з цим впоратися».

Міжвладдя – страшний процес в будь-якій державі, а надто у тій, яка воює. Адже тепер ми втрачаємо ще й  інформаційне поле.

«Медведчук скуповує усі канали, які може, бо треба забивати голови людям і пояснювати, як добре буде. І на це ніхто не реагує, так само, як ніхто не реагував на того самого Медведчука останні 2.5 року, коли він скуповував інші телекомпанії і при цьому літав на консультації в Москву».

Країні потрібна консолідація всередині і потужні дружні союзники ззовні, інакше спроби ворога позбавити нас незалежності далі будуть ще масштабнішими.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини