Березюк: «Телевізійні монополії в Україні належать або ворогу, або олігархам»

Верховна Рада призначила за своєю квотою одного з членів Нацради з питань телебачення та радіомовлення. Під час обговорення голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк заявив, що Нацраду необхідно перезавантажити повністю, а не частково. Причина цього – необхідність протистояти монополізму, який панує у низці стратегічних галузей.

Народний депутат констатує: «Повна відсутність будь-якого незалежного регулятора в Україні. Антимонопольний комітет працює на монополізацію олігархами української економіки. НКРЕКП – це регулятор монопольного управління енергетикою. На превеликий жаль, це сталося і в галузі телебачення та радіомовлення».

Так, нині найбільші монополії телевізійного інформування належать або ворогу, або олігархам. Відтак, необхідне повне перезавантаження Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

«Інформація – це зброя, і сьогодні ця зброя знаходиться в руках або ворога, або внутрішнього корупціонера та олігарха», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини