Березюк: «Те, що сьогодні пропонує Президент – це його передвиборча кампанія, це декларація декларацій, яка записана в Конституцію»

«Прикро, що українська олігархічна влада сьогодні дійшла до того, що використовує основний закон країни як інструмент своїх дрібних передвиборчих маніпуляцій. До речі, так ніхто майже ніколи і не робив, бо Конституція – це святе», – говорить лідер фракції об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Він переконаний, що  Україна і так буде в НАТО і буде європейською державою, бо вона нею є за своєю суттю. Прагнення українців до свободи, цінностей європейських і людських записано кров’ю і потом добробатів, волонтерів, кіборгів і мільйонів українців за сотні років. А те, що пропонує Президент, це просто передвиборча кампанія.

«Це декларація декларацій, яка записана в основний документ. Тому що дій ніяких немає. Стандарти НАТО  – це прозорий оборонний бюджет країни. Стандарти НАТО – це нова зброя. Україна не поставила на озброєння жодного нового літака власного виробництва за останні 5 років. І це воєнна, ракетна і авіаційна держава. Стандарти НАТО – це добробут українського воїна як на фронті, так і у власному домі. І саме цього немає.  Ось чому потрібна декларація декларацій внесена в Конституцію України. Шахрайство святим».

Голосування за зміни до Конституції про євро- та євроатлантичну інтеграцію України, на думку Березюка, відкриє очі українському народу і переконає, що не можна вірити тим, хто словами в Конституції прикриває свою бездіяльність.

«Один з генералів НАТО сказав: «В Україну російській армії легше зайти, ніж армії НАТО чи американській через бюрократію і проксі російські, які сидять в українському уряді, в українській владі і в українському парламенті. Оце загроза української безпеки. І сьогодні Україна має про це знати, а Україна є і буде основою європейської безпеки на європейському континенті, бо ми є першим редутом демократії  у боротьбі з віковічним ворогом – російською імперською тиранією і деспотією».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини