Березюк: «Так звана відставка Гройсмана – це фарс, яким прикривають пограбунок урядом бюджету»

Коментуючи розгляд Верховною Радою відставки Володимира Гройсмана з посади прем’єр-міністра України, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк наголошує: «Це приклад абсолютно ганебного політичного фарсу та піару з однією метою – привернути увагу до себе, до уряду, який завів країну у величезні проблеми». 

Парламентар додає: «Було очевидно, що вони не будуть голосувати за відставку. Це прикриття того, що вони далі залишаються при кориті й надалі грабуватимуть бюджет країни». 

Народний депутат нагадує, що склад Кабміну зміниться, коли буде обрано новий парламент, сформовано коаліцію та призначено новий склад уряду. 

«Всі це знали, але відбувся політичний піар та політична агітація перед виборами, – підсумовує Олег Березюк. – На жаль, вони завжди так роблять – вводять в оману, створюють інформаційні прецеденти, які прикривають грабунок бюджету тим самим урядом».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини