Березюк: «Скасування нічного тарифу – це пограбування бюджетів місцевих органів влади»

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликає мерів українських міст наступного тижня збиратися в НКРЕ КП і вимагати поновлення нічного тарифу на електроенергію.

«Це вже межа неможливого. Мери міст «під ялинку» отримували листи від обленерго, де написано, що з 01.01.2019 року відпуск електроенергії для юридичних споживачів, в яких встановлені зонні лічильники, здійснюватиметься за роздрібними тарифами без застосування тарифних коефіцієнтів. Це означає – без нічного тарифу».

Березюк дивується, для чого обленерго змушувало всіх ставити зонні лічильники?

«Для того, щоб сьогодні пограбувати? Це на 50% збільшує їхні видатки на тільки нічне освітлення. Отже, або вони не будуть мати грошей і будуть відключати світло вночі, що є дуже небезпечно на сьогоднішній день, або вони будуть забирати гроші з медицини, з освіти, з інших видатків, з енергозбереження».

А між іншим, окрім освітлення, нічний тариф на електроенергію використовували водоканали, щоб здешевлювати воду для людей.

Березюк розповідає: «Мені сьогодні дзвонить мер одного з міст і каже, що коли сьогодні мені відпускають по 0.76, то після я буду мати майже по 2 гривні. Це звичайнісіньке пограбування бюджетів місцевих органів влади».

Більш того, на мерів тиснуть, і вони бояться політичного переслідування. Це, на думку Березюка, справжня тиранія.

«Ми закликаємо всіх мерів міст України не мовчати і наступного тижня звертатися в НКРЕ КП, яке керується Президентом України. Уряд запевняє, що це не їх справа, це рішення саме НКРЕ КП.

Це ганьба на 28-му році незалежності України. Так грабувати людей не можна!»

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини