Березюк: «Шлях уряду – це шлях банкрутства держави і банкрутства української людини»

Політика чинної влади вже має свої «результати», каже лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Олігархічна влада в Україні має свою природу, попри слова, якими вона прикриває її. І сьогоднішня політика уряду і чинної влади проявляється в макроекономічних показниках держави. Як виявляється, внаслідок цього «успіху» управління державою, ВВП зменшується з 3.8% до 2.8%».

На думку нардепа, це ознака того, що реальний сектор економіки зупиняється. А цей «успіх» влади  тримається винятково на торгівлі і, до речі, винятково на імпорті. Тому що торговельний баланс країни в дефіциті 62%. Березюк звертає увагу, що імпорт з Росії збільшився на 21% за аналогічний період минулого року: «Ми там купуємо навіть вату. Ось «успіхи»  чинної влади в економіці».

Як цей уряд вирішив рятуватися від того, що пограбував бюджети країни, за яку він відповідає? Виявляється, кишенями людей.

Березюк наголошує на цих діях влади: «Це грабунок міст. Не виплачуються субвенції на освіту і медицину; роздрібний тариф на паливні матеріали; різниця тарифів (комунальних). Мало того, місцеві бюджети фізично грабують».

Також уряд заліз в кишені підприємців. Олег Березюк заявляє: «Саме в цьому бюджеті уряд планує підвищити податки для підприємців – Єдиний соціальний внесок – і вирішити за рахунок підприємців свої проблеми. Що зроблять підприємці? Вони підуть у тінь або закриються, бо не зможуть функціонувати. І економіка ще більше загальмує свій розвиток».

Також уряд «не оминув» і  кишені звичайних людей, підвищуючи тарифи. На запитання «чому?», Березюк пояснює:  «Тому що нічого не зробив для створення якісних ринкових умов. А це: збільшення видобутку власного газу, енергоефективні технології, «теплі кредити», які могли би реально, а не бутафорно знизити тарифи».

Лідер фракції «Самопоміч» закликає протистояти цій ганебній політиці влади:

«Не здаватися мерам! Не мовчіть, а протестуйте проти пограбування бюджетів міст. Не здаватися підприємцям! Не можна підвищувати ЄСВ! І, беззастережно, не здаватися людям. Не дати пограбувати себе. Це сьогодні і задача парламенту: під час голосування за бюджет показати уряду, що його шлях – це шлях банкрутства держави і банкрутства української людини».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини