Березюк: «Самопоміч» сказала, що змінить правила виборів, і зробила це 100% явкою і голосуванням»

Зі скрипом і лише з 17 спроби Верховна Рада ухвалила Виборчий кодекс. «За» висловились 230 депутатів. І тільки «Самопоміч» усі 17 разів, коли спікер виносив на голосування повернення до правок, щоб потім ухвалити Кодекс, голосувала виключно повним складом.

Лідер фракції Олег Березюк розповідає, що  решта фракцій, крім «Самопомочі», бавилися і очікували, що документ не пройде.

«Гордий за те, що в останній день, як і в перший, фракція «Самопоміч» 100% явкою 100% проголосувала за те, що з першого дня перебування у Верховній Раді (навіть ще заходячи в неї) обіцяла. «Самопоміч» сказала: «Ми змінимо правила вибору людей до парламенту». Ми це зробили!»

Чому був такий спротив Виборчому кодексу, Березюк пояснює:
«Є минуле і є майбутнє. І оці люди, які 25 років, за великим рахунком, грошима, брехнею, непрозорістю приходили до влади, тепер їхні шанси хоч і не до нуля, але суттєво зменшились. Сьогодні треба пропонувати не гроші, а себе. Це світоглядна зміна. Ми стаємо вільною державою, хоч і дуже повільно».

І хоча це голосування справді історичне і Україна довела, що рухається вперед попри перепони, до повної перемоги ще далеко, каже Березюк:

«Повна перемога наступить тоді, коли закон буде підписано президентом і люди оберуть парламент за новими правилами. А сьогодні – це шлях, історичний шлях у правильному напрямку».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини