Березюк про рішення Соболєва: «Ми маємо спільні цінності, але можемо мати різні шляхи досягнення мети»

Коментуючи рішення Єгора Соболєва про вихід з партії «Об’єднання «Самопоміч», голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує, що такі події є нормальним процесом для будь-якої демократичної партії, якою є «Самопоміч».

Олег Березюк продовжує: «Напевно, вперше ми є свідками цивілізованого демократичного публічного процесу. 

«Самопоміч» у 2014 році стала платформою для людей, які разом боролися за Україну. Протягом п’яти років ми чесно, відкрито і прозоро виконували свої функції разом. Те, що було ухвалено рішення наступний етап своєї політичної кар’єри реалізовувати не з «Самопоміччю», є абсолютно нормальним та демократичним. Ми маємо спільні людські цінності, але можемо мати різні шляхи реалізації та досягнення нашої мети».

Ця ситуація, на переконання парламентаря, вчергове підтверджує, що «Самопоміч» – це справжня ціннісна політична сила, на відміну від олігархічних партій, якими переповнена українська політика. Олег Березюк акцентує: «Ми маємо процес, якого раніше в політиці не було. Він непростий, як і в кожній сім’ї, але він є чесним та прозорим. Це дуже важливо».

Народний депутат вчергове підкреслює – Соболєв виходить не з фракції, а з партії. Відтак, до кінця каденції цього скликання Верховної Ради фракція продовжує активну роботу. «Для нас дуже важлива відповідальність, – говорить Олег Березюк. – Ми прийшли в цей парламент як політична фракція і маємо працювати, бо є частиною управління держави».

Підсумовуючи, парламентар наголосив, що немає інформації про вихід інших нардепів з партії чи з фракції. «Це чутки», – сказав він.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини