Березюк: «Президент надав індульгенцію українським корупціонерам»

Скасуванням статті про незаконне збагачення Конституційний суд виконав замовлення олігархічної кліки країни на чолі з Президентом. Цим, на переконання керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олега Березюка, Президент України показав мафії, яка розкрадає країну протягом останніх п’ятнадцяти років, що вони не будуть переслідувані законом.
Парламентар наголошує: «Індульгенція надана. Всі олігархи зітхнули з полегшенням. Одним розчерком пера зруйнували те, за що гинули на Майдані, та за що стоять і гинуть на лінії зіткнення з російським ворогом».

Кажучи про реакцію міжнародної спільноти на рішення Конституційного суду, Олег Березюк додає: «Європа і Америка в шоці від цинізму, фарисейства і приниження, яке робить Президент України та його кліка в Україні».

Водночас, не сумнівається народний депутат, що якийсь з понад десяти законопроектів про нову редакцію статті Кримінального кодексу, що нині зареєстровані у Верховній Раді, буде ухвалений. Однак справи, відкриті за скасованою нормою, це не поверне, адже закон не має зворотної дії. Відтак, всі ті, хто протягом останніх п’яти років став фігурантами розслідувань антикорупційних органів, вільні.

Олег Березюк підсумовує: «Ці закони – це ширма, за якою знову деякі так звані демократичні прихвостні олігархату створюють видимість боротьби за справедливість. Ця боротьба  на сьогоднішній день програна».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини